Matrace a novinky… jak vybrat

Neustále hlídáme nové trendy v oblasti bydlení, a nyní Vám zde jednu z nich přinášíme. Týka se zdravého spánku aneb rady jak nakoupit dobře matraci. Technologie výroby a materiálů jdou neustále kupředu. Přinášíme vám informace o jedné novince, která odráží pokrok v technologii výroby matrací.

Matrace, novinky… jak správně vybrat?

Jedinečnou novinkou na našem trhu jsou matrace z vylévané líné pěny. Pojem vylévaná pěna je pěna tzv. čtvrté generace. Mezi její přednosti oproti konkurenci je prodyšnost, Tepelná stálost – je tedy vhodná také pro klienty, kteří se při spánku více potí.

Skvěle reaguje na zatížení, přizpůsobuje se tvaru těla a výborně roznáší tlak těla na plochu matrace čímž dochází k uvolnění svalstva a tělo se tak při spánku plně zregeneruje.

Vyrábí se vyléváním do formy, nedochází tedy k řezání. Proto při její výrobě nevznikají prachové částice a tím je matrace  nejvhodnější pro alergiky a astmatiky.

Jedinečnou novinkou je také vkládání gelových segmentů do plochy matrace. Tyto segmenty jemně masírují tělo a působí příznivě na uvolnění svalů. Gel snižuje teplotu těla, organismus se tedy při spánku nepřehřívá, a může tak dokonale odpočívat.

Tyto a jiné matrace můžete zakoupit ve specializované prodejně matrací a roštů

Matrace zdravá zada – opravdový specialista pro zdravý spánek

Je mladá dynamická firma, která se specializuje na zdravotní matrace do ložnice, dětského pokoje, nabízí rošty i lůžkoviny. Jejich cílem je stát se spolehlivým partnerem pro všechny zákazníky a dopřát tak pocit spokojeného spánku. Snaží se neustále rozvíjet svůj sortiment a tím uspokojovat potřeby svých klientů.

Můžeme potvrdit, že vhodným výběrem matrace a roštů lze přímo ovlivnit zdraví a vývoj vašeho dítěte, nebo Vás samotných. Ne všichni si totiž zcela uvědomujeme, kolik času v našem životě strávíme v posteli a jak důležitou součástí je spánek, který doplňuje energii do našeho běžného života. Na trhu je široký výběr různých druhů matrací, ve kterých se těžko orientuje, a proto jsme tu my a náš vyškolený personál, který Vám ochotně poradí a pomůže vybrat tu správnou matraci, nebo rošt. Pár zásad jak postupovat při výběru matrace viz níže.

Vyberte si prodejce, který má zkušenosti a tradici na trhu

1. Svěřte se nám…

V jaké poloze nejčastěji spíte?
Upřednostňujete raději spánek na tvrdším nebo měkčím povrchu?
Máte zdravotní problémy (se zády nebo s krční páteří, alergie, jiné)?
Přejete si matraci vyrobenou převážně z přírodních materiálů?
Potíte se v noci?
Je pro vás důležité polohování?
Jaký máte rošt … plánujete nový?

2. Matraci si vyzkoušejte

Je důležité (a mělo by být samozřejmostí) vyzkoušet si matraci na studiu. Proto se nestyďte, a trvejte na vyzkoušení matrace, kterou Vám prodejce doporučil (vězte, že pokud ji koupíte, budete ji používat min. 5let).

3. Zeptejte se nás na (dražší či levnější) alternativy a jejich rozdíly.

Aby jste zbytečně neinvestovali, nebo naopak nepřišli o výhody dražších matrací, zeptejte se prodejce na alternativu vámi vybrané matrace.

4. Nechte si doporučit vhodný rošt k matraci

Je důležité nakombinovat s matrací vhodný rošt, který bude podporovat kvalitu matrace. Pokud rošt již máte zakoupen, informujte o tom prodejce.

Přijďte si vybrat a vyzkoušet opravdový svět spánku.

Těšíme se na Vás …Váš tým pro zdravý spánek

S pozdravem Martin Procházka (tel: +420 732371053)

Návrhy a realizace interiérů doporučuje našich zákazníků.