Střešní okna

Střešní okna nabízená ve stejnojmenném shopu, mohou přispět k vyšší kvalitě bydlení a modernizaci interiéru. Střešní okna jsou k dispozici v několika variantách. Internetový obchod nabízí střešní okna několika značek. Nejznámější značky oken jsou

VELUX a FAKRO. Střešní okna VELUX mají dlouholetou domácí tradici a tak se zákazníci mohou spolehnout na tuzemský záruční i po-záruční servis. Zahraniční výrobce FAKRO distribuuje střešní okna také mnoho let a na našem trhu je možné získat reference od zákazníků, kteří se pro střešní okna FAKRO rozhodli před delší dobou. Střešní okna je dobré vybírat nejenom podle ceny, ale také z hlediska termoizolační vlastností tak, aby nedocházelo k únikům tepla, a vy jste ušetřili za vytápění.

Před samotnou instalací střešních oken bude nutné u starších nemovitostí posoudit kvalitu střešní krytiny a nosnost krovu, pro plánovanou rekonstrukci podkroví. Co se týká doplňkového vybavení, které je možné doobjednat k určitým typům střešních oken, shop nabízí dálkové elektrické ovládání, venkovní a vnitřní rolety a další doplňky. Výhodou objednání střešních oken prostřednictvím internetového obchodu je nižší cena a možnost dodání až na určené místo. Internetový obchod prodávající zmíněná okna, naleznete na adrese www.stresni-okna.cz. V sortimentu naleznete již zmíněná střešní okna FAKRO, se zárukou 10 let s dekorem buku nebo borovice anebo v klasické bílé barvě. Dále pak výše zmíněná okna VELUX, která jsou k dispozici dřevěná i poplastovaná. Dále pak střešní okna ROTO vyráběná jako dřevěná i plastová. Se zárukou 10 let na okna a 20 let na sklo, získáte nejlevnější ze sortimentů střešní okna DACHSTAR. Internetový obchod dále nabízí půdní schody určené pro přístup do podkroví, žebříky a lešení, parotěsné izolace, půdní dvířka a množství doplňkového sortimentu. Doufáme, že si ze sortimentu vyberete, něco pro rekonstrukci nebo stavbu vaší nemovitosti.

Návrhy a realizace interiérů doporučuje našich zákazníků.