Design – interiéry apartmánu Lipno

Na břehu lipenské přehrady se nachází nový komplex apartmánových domů s příznačným názvem Molo Lipno. Byt 3 + kk si manželé koupili k rekreačním účelům. Interiéry budou současně využívat i jejich děti se svými rodinami. Designové pokoje navržené nadčasově a hlavně účelně. Majitelé mají rádi bílou a šedou barvu, a protože jsme chtěli, aby výsledný dojem působil útulně, neobešli jsme se bez dřevěných prvků.

Podlahy v apartmánu

V základním vybavení bytu byly třívrstvé dubové podlahy v provedení natural. Na tento dekor jsme navázali – dýhované desky od firmy Querkus z kolekce Natural Allegro. Materiál lze použít i na výrobu nábytku či obkladových stěn. U kychyňské linky kombinujeme odstíny hedvábně a diamantově šedé v matném provedení. Trendem u pracovních desek jsou Slim Line kompaktní desky v tloušťce 12 mm s probarveným jádrem, které vyrábí firma Kronospan. Také u interiérových dveří jsme sáhli po kvalitním výrobci a elegantním provedení. Bílé lakované bezfalcové dveře s mléčným sklem v prodloužené variantě 220 cm dodává Sapeli. Dominantou pokoje je jídelní stůl Trapes pro 6 osob s možností rozkladu opět v provedení přírodního dubu s olejovou povrchovou úpravou.

interiéry apartmánů - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou