Design loveckého interiéru

Design loveckého interiéru – po vystoupání po kamenných schodech do patra historického městského domu, projdeme chodbou přes obývací pokoj do zadního části bytu. Zde se ocitneme v pánském salónu. Místnost zrcadlí majitelův styl a povahu. Jeho vášní je sbírka loveckých trofejí, které rád vystavuje na obdiv.

Designový nábytek v návrhu

Ovšem největší chloubou v návrhu pána domu, je masivní vyřezávaný kulečníkový stůl, mořený do ořechu. K relaxaci a odpočinku slouží pohodlná, čalouněná křesílka. Spolu s dalšími kusy zdobně vyřezávaného nábytku, dokonale ladí s vybavením interiéru. Dnes již zdobným prvkem jsou zámecká kachlová kamna v rohu místnosti. Díky vysokým stropům bylo možné navrhnout dřevěný kazetový stropní obklad s integrovaným osvětlením. Pomocí šedého profilovaného obložení a vliesových zámeckých tapet, se podařilo v herně navodit příjemnou a útulnou atmosféru s puncem originality.

Design obýváku, design kuchyně, designer interiérů, design dětský pokoj

Design - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou