Horská chata v alpském stylu – chalet

Horská chata v alpském stylu – chalet

Interiér horské chaty – horský chalet v alpském stylu se nachází v romantickém prostředí zalesněné krajiny. Majitelům poskytuje překrásný výhled do údolí. Dům navržen tak, aby co nejvíce korespondoval s okolní přírodou. Exteriér domu se skládá z kamenné podezdívky ve spodní části budovy a dřevěného obkladu celého horního patra po střechu. Touto myšlenkou pokračujeme i v interiéru. Stěny a stopy zaklopené opalovaným, mořeným smrkovým prknem. Centrální stěna schodiště, tělo krbu a část relaxační místnosti, obložené štípaným kamenem v teplých měděných odstínech.

Návrh interiéru chaty v dlažbě

V celém domě jsem navrhla keramické, jemně reliéfní, velkoformátové, tmavě šedé dlažby série Quarzit od Raka. Stejný obklad jsme použili v koupelnách a relaxační místnosti navazující na finskou saunu. Té dominuje velkoplošná prosklená stěna s výhledem do krajiny. Chata by měla sloužit majitelům jako místo k odpočinku a uvolnění, proto i všechny ložnice v domě jsou vybaveny kvalitními čalouněnými postelemi od značky Hästens.


Architekt Horoměřice - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou