Velkoformátové tapety do studentského pokoje

Velkoformátová tapeta s motivem tropických rostlin může do studentského pokoje přinést svěží a živou atmosféru. Podpoří kreativitu i dobrý pocit. Tropické rostliny jsou v poslední době velmi oblíbeným designovým prvkem. Díky svým sytým zeleným a lososovým odstínům a exotickým vzorům se skvěle hodí do pokoje každé dívky.

Losová se zelenou barvou

Losová barva se zelenou mohou spolu vytvořit harmonickou a stylovou kombinaci, vhodnou pro studentský pokoj děvčete. Kombinace těchto dvou barev může podporovat koncentraci, klid a rovnováhu, což je ideální pro studijní prostředí nejen studentky.

Velkoformátová tapeta - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou