Interiérový design domu

Interiérový design jsem se snažil vložit do interiéru rodinného domu. Najít optimální řešení moderního interiéru a skloubit s rustikálním byl oříškem pro manželský pár u Prahy. Designový interiér zapadá do rustikálnějšího prostředí. Snažil jsem se začlenit sbírku starých předmětů a starého nábytku tak, aby vytvořila dokonalý celek. Materiál dřeva jsem doplnil o betonovou stěrku, která nechá textuře dřeva skvěle vyniknout.

Designer do kuchyně

Jednoduchou kuchyň do tvaru L s ostrůvkem. U dveří je kuchyňská stěna s lednicí, 40cm spížkou a skříň pro vyvýšenou mikrovlnku a troubu. Vedle ní je rohová pracovní plocha se dřezem. Napravo od dřezu je myčka. Nad pracovní plochou je jedna řada výklopných skříněk, které nabízí úložný prostor, ale také volnou odkládací plochu. Velký ostrůvek nabídne dostatek pracovní plochy a díky této dispozici bude kuchyně přístupná za všech stran. Mezi trámy, které designově utváří styl interiéru kuchyně, je SDK podhled nad celou kuchyní. Tím se prostor kuchyně opticky víc oddělí od jídelní části. Podhled pomůže s lepším nasvícením kuchyně a vyřeší odtah digestoře.

Interiérový designér – jídelní stůl

Interiérový designér – jídelní stůl je vycentrovaný s ostrůvkem. Tím se lépe využije prostor, který doteď působil prázdným a nevyužitým dojmem. Posunutím jídelního stolu vznikl u zdi ideální prostor pro komodu/příborník. Je to vhodné místo na dekorace, které oživí tuto předtím prázdnou stěnu.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je trochu různorodější a odvážnější. TV stolek a sedačka jsou navržené tak aby korespondovali s kuchyní a působil modernějším jednoduchým dojmem. Knihovna u krbu s křeslem a stojanovou lampou pak působí industriálnějším dojmem. Díky tomu do prostoru lépe zapadne sbírka historického nábytku a historických předmětů.

Také hledáte: návod / rady – interiérový design

  • design kuchyní – ten vyřeší praktičnost a optimální ergonomii celé kuchyně tak, aby dotvářela design celého domu či bytu.
  • design koupelen – navrhne koupelnu ve stylu, který podtrhne zbylý interiér.
  • interiérová designérka – nabízí návrhy, poradenství a realizace interiéru za rozumné ceny. Řeší interiéry jak v Praze, Brně, Ostravě, tak i po celé ČR
  • design ložnic – v ložnici ukončujeme a zároveň i startujeme nový den. Je důležité designově nezapomínat na tento interiér, neboť barvy a interiér ovlivňují naši mysl a napomáhají regeneraci našeho organismu.
  • desginer obývacích pokojů – vám pomůže s výběrem materiálů, vhodným rozmístěním nábytku. Navrhne optimální rozmístění osvětlení.

Design interiéru rady a návody - proč od nás

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci a náš design (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou