Máte malý studentský pokoj?

Malý studentský pokoj v Brně

Návrh a realizaci malého studentského pokoje od našeho interiérového designéra Tomáše Jágera. Tuto skvělou příležitost, jak vytvořit prostor, který nejenže splňuje vaše potřeby, ale také odráží váš osobní styl využila rodina . Několik tipů, jak řešení malého studentského pokoje nabízí náš kolega.

Mini pokoj pro školačku v rodinném domě v Brně o rozměru 2,17×2,33m. Vedle okna umístil úzkou skříňku hlubokou 55cm do které se vejde pár věšáků. Otevřený spodek zůstal kvůli radiátoru, ale horní díl jsem nechal uzavřený. Na to navazuje skříň hluboká 40cm s výsuvným psacím stolem. Pod psacím stolem i nad psacím stolem jsou úložné prostory. Samotný stůl jsem naprojektoval vysouvací takže v případě potřeby lze zasunout aby nepřekážel. Samotná postel je s matrací 90x200cm. Vedle postele je čalouněný obklad aby se na ní dalo sedět a pohodlně se opřít o stěnu. Za postelí zůstalo ještě pár cm odkládací plochy (místo nočního stolku). Postel je vysoká 60cm a nabízí další výsuvné úložné prostory.

Použil jsem světlé barvy na stěnách a nábytku což zvětšilo opticky prostor a vytvořilo dojem většího množství světla v pokoji. Zrcadla jsou také skvělým trikem, jak vizuálně zvětšit prostor a zároveň přidat další světlo.

Návrh malého studentského pokoje - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou