Obývací pokoj v domě – Znojmo

Obývací pokoj v rodinném domě – Znojmo

Hlavní komunikace v pokoji, která vede od vstupních dveří ke dveřím na terasu. Rozděluje místnost na dvě zóny. Vpravo v interiéru dominuje obývací část s pohodlnou rozkládací sedačkou s odolným a snadno udržovatelným potahem. Sedačka umístěna v optimální sledovací vzdálenosti od TV. Obývací kout doplněný o dva kulaté konferenční stolky a větší taburet, který nabídne extra posezení, anebo poslouží i jako podnožka.

Obýváková stěna IKEA

Obýváková stěna tvořená z dolních skříněk IKEA – BESTA v bílém lesku a bílou odkládací plochou a z horních skříněk v designu IKEA – METOD, které nabízí hodně úložného prostoru a odkládací plochy na velké množství knížek. Je to jednoduché, ale efektivní řešení díky kterému stěna nepůsobí příliš přecpaně, ale i přes to se stala skoro celá stěna využitou. Tmavá tapeta s nenápadnými zlatými proužky dodá stěně šmrnc, ale není moc rušivá.

Prostor s pracovním a čtecím koutkem

Na druhé straně místnosti je nábytková sestava podobného řešení, která však neslouží jako obývací stěna ale spíše jako víceúčelový úložný prostor s pracovním a čtecím koutkem. Zde jsem také dbal na to aby se využila co největší část zdi, ale aby to pořád působilo dost vzdušně. Vzhledem k omezujícímu výběru rozměrů skříněk IKEA je pracovní plocha trochu vyšší než u běžného psacího stolu, proto jsem místo taburetky použil nastavitelnou stoličku. Přece jen se bude jednat o provizorní pracovní koutek.
V rohu u komína designér přidal volně stojící kamna a cihlový obklad, který dodá prostoru trocha rozmanitosti. Po obvodě místnosti je na stropě SDK rampa podsvícená LED páskem. Další LED pásek nasvěcuje závěsy a další LED pásky jsem přidal na horní skříňky. Prostor tak získá světelnou variabilitu a můžou se tak rozsvítit jednotlivé zóny dle potřeby.

Obývák Znojmo - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou