Návrh malé černé koupelnyv panelovém domě

Malé prostory více než jinde, řešíme prakticky a esteticky nejen v paneláku. Zaměřujeme se na požadavky zákazníků a jejich potřeby s ohledem na možnosti malého prostoru. Do tohoto interiéru si zákazníci přáli zakomponovat pračku. Architekt vymyslel umístění pod zvýšené umyvadlo. Vzhledem k dětem jsme v projektu zachovali i vanu. Ta sice v současné době při dnešních cenách za vodu nepatří mezi nejekonomičtější řešení, nicméně pro děti uděláme vše.

Menší zvýšené umyvadlo

Pračka, i za cenu zvýšeného umyvadla (které zpravidla umisťujeme do výšky 85cm horní hrana) našla své místo pod umyvadlovou deskou. Architekt tak důmyslně vyřešil problém malého prostoru.

Zařizovací předměty

Důležitou součástí malého interiéru je přizpůsobení prostoru i zařizovací předměty, které se dodávají v různých velikostech.

Černá, že zmenšuje?

Toto pravidlo možná platí v odvětví oděvního průmyslu. Ne však v interiérech. Musíte však při tom zachovat uršitá pravidla. Černý nebo tmavý interiér musíte zařidit pouze světlými zařizovacími předměty. V tomto případě umyvadlem, vanou, ručníky a toto vše doplnit o vhodně zvolené osvětlení.

Jak jsme do malých obývacích pokojů vmáčkli ložnici? Nebo si prohlédněte jak řešíme dětské pokoje. Poradíme vám co s malou ložnicí nebo jak si zařídit menší předsíň

Interiér malé koupelny - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků