Inspirace – ložnice s TV

Inspirujte se našemi ložnicemi, které jsme navrhli ve 3D. Zužitkovali jsme u nich naši 20ti letou praxi v oboru designérství. Interiéru dominuje černá vzorovaná tapeta, k ní jsme přisunuli čalouněnou postel. Nad postelí podtrhuje luxus zlaté závěsné světlo v podobě artyčoku. Televizi jsme zavěsili na zeď vedle šatny dostatečně vysoko, tak, aby na ni zákazníci viděli pohodlně i s postele.

Jak se inspirovat a neztratit se?

Inspirovat se na internetu rozhodně není žádná ostuda. Problém však nastává, když se nedokážete ukotvit na jednom stylu. Pak může nastat problém, kdy velké množství interiérů ve vas vyvolá pocit chaosu a vy se už nedokážete rozhodnout, co se vám líbí více.

Věděli jste, ale nedopadlo to?

Víte co se vám líbí a vybrali jste si, ale u vás doma to nevypadá jak jste si představovali. Toto se stává poměrně často. Kámen úrazu nastává v momentě, kdy se snažíte vámi vybraný návrh či fotku interiéru přenést do vašeho domova. Je to prosté, vámi vybraná inspirace, je navržena na míru do určitého rozměru místnosti. Pokud vaši inspiraci umístíte v menším nebo větším interiéru, rázem ztratí myšlenku designéra, nebo chcete-li duši prostoru.

Další inspiraci naleznete:

pokud hledáte vkusné předsíně, designové dětské nebo studentské pokoje, ohromující obýváky, krásné ložnice, nebo nejlepší kuchyně

Inspirativní ložnice - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků