Inspirace obývací pokoj

Inspirujte se s obýváky u nás. Naše obývací pokoje inspirace pro vás. Navrhujeme interiéry obýváků jak do rodinných domů, tak do bytů i garsónek. Před realizací interiéru si upřesněte styl, ve kterém chcete dům či byt realizovat. Pokud si nejste jisti stylem vašeho interiéru, nechte se motivovat novými návrhy, které vás mohou nasměřovat tím správným směrem.

Další inspiraci naleznete:

pokud hledáte vkusné předsíně, designové dětské nebo studentské pokoje, ohromující obýváky, krásné ložnice, nebo nejlepší kuchyně

Inspirujte se  - proč obývací pokoj od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou