Navrhujeme pro děti barevně

Barevné návrhy pro vaše děti a studenty nabízejí naši designéři.

Máte rádi barvy? Kde jinde než v dětském pokoji podpořit hravost, spontálnost či dobrou náladu. Děti jsou našimi velkými učiteli ( i když si to mnohdy nechceme přiznat). Dovolte jim panovat ve svém království. Podpořte jejich kreativitu, nechte je snít a relizovat jejich přání. Budete mile překvapeni!

Pokoje pro naše nejdražší

Dětské pokoje jsou tím nejkouzelnějším místem v našich domovech. Jsou to hnízda pro naši drobotu, jsou to místa k odpočinku a relaxaci, k tvoření a hraní. Kutlochy, které voní jen jejich obyvatelům. Jeskyně pro divokou zvěř. Salóny, kde najdete ty nejkrásnější princezny. Laboratoře plné zvídavých badatelů. Nechte se vzít za ruku, zavřít oči a vejít do jejich světa… Vyplatí se to😉

Prohlédněte si další inspiraci, ve které uvidíte jak různé barvy mění jeden interiér.

Barevné návrhy dětských pokojů - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou