Dětské pokoje s obrazovou tapetou

Dětský pokoj v bytovém domě jsem navrhla v teplých, světlých odstínech. Nábytek i stěny ladí do krémových tonů. Kontrastně zvolená laminátová podlaha dub půlnoční přírodní ze sertimentu Quick-Step a interiérové dveře – dekor ořech z dílny Sapeli „probíhají“ celým bytem.

Nábytek

je zhotoven na míru z laminátu dekor U222 ST9 krémově béžová od Eggeru. Knihovna a úchytky barevně vychází ze vzormíku NCS odstínů S 2040-Y70R. Klidný spánek v široké posteli s úložným prostorem a kvalitní matraci o rozměru 120 x 200 cm si může dopřát dítě spolu s rodičem. Nechybí nástěnná lampa Tapio od Rendlu pro čtení na dobrou noc. Minimalistický nábytek doplňuje velkoformátová tapeta s motivem zvířatek a lesa v přírodních barvách. Pro malé umělce je v kreativním koutku pokoje zavěšená tabule ve tvaru domku. Atypický vlněný puf španělské značky LaForma ve tvaru půlkruhu lze použít na sezení, lezení nebo hraní.

Také hledáte:

Dětské pokoje Praha, Dětské pokoje Brno, Dětské pokoje Ostrava, Dětské pokoje Vysočina

Interiér dětského pokoje - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací  a celou zakázku koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete  v sekci reference zákazníků