Návrh obýváku s kuchyní

Běžnou součástí obývacích pokojů v rodinném domě, se v poslední době stala kuchyň. Návrh obýváku s kuchyní se tak stal nezbytnou součástí samotné realizace. Současné trendy se zrcadlí i v panelákových interiérech a bytech. Zde propojujeme obýváky s kuchyněmi tak, aby vznikl společný prostor a tím jsme interiér opticky zvětšily, optimalizovali a tím i zhodnotili.

Starou usedlost v malebné krajině uprostřed Vysočiny koupil mladý manželský pár a ihned se pustili do rozsáhlé rekonstrukce. Horní patro budovy využívají pro soukromé účely a spodní části, kde dříve bývala obecní hospoda, slouží k setkávání přátel a rodiny. V původní dispozici byla kuchyň samostanou místností. Částečným odstraněním příčky vznikl otevřený prostor do obývacího pokoje. V interiéru jsem kladla důraz na přírodní materiály, tím jsme navázali na tradiční pojetí velkovské chalupy. Dřevěnou podlahu v přírodním dekoru dubu s drásáním kontrastně doplňuje šalvějově zelená barva kuchyňské linky. Ozdobou kuchyně se stal patchworkový obklad v jemných pastelových barvách od prodejce obklady Vilímek.

Obýváky do kuchyně

V tomto případě je dominantou prostoruvelký kuchňský stůl s rohovou lavicí pro početnou rodinu. Obývací část slouží převážně k relaxaci. Pohodlná rohová sedací souprava je doplněna koženým křeslem, vysněné místo pána domu. I zde se vracíme k zeleným odstínům v podobě vlněného koberce či dekoračním polštářům. V návrzích se pečlivě věnujeme zastínění. V tomto případě jsme vsadili na tradiční mosazné konzole s ozdobně ušitými závěsy. Důležitou součástí vizualizace je nasvícení interiéru. Nasvětlujeme jednotlivé zóny. V kuchyni jsou použity stropní svítidla, led pásek nad pracovní deskou a závěsné lampy nad jídelním stolem. V obývací pokoji je centrální svítidlo doplněné menší stropnicí a stolní dekorační lampou.

Obýváky s kuchyní - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou