Designový obývák – bytovka

Designové obýváky jsou rozmanité, stejně jako přání a styl zákazníků. Designový obývák odráží propojení potřeb zákazníka s duší prostoru. Toto propojení zajišťují naši designéři.

Obývací pokoj s jídelním koutem v „bytovce“ Vysočina. Prostory kuchyně v bytě nedopřály dostatek prostoru pro velký jídelní stůl. Ten si majitelka bytu přála, aby se rodinné setkání mohly odehrávat při společném stolování. Proto bylo jeho umístění v rámci obývacího pokoje jasné.

Vzdušný interiér

Vše co paní majitelka v obývacím pokoji potřebuje se nám podařilo příjemné umístit tak, aby pokoj stále vypadal vzdušně, byl příjemný a útulný. Použito stropní světlo LED2 SATURN 80 a nad jídelní stůl také kruhové osvětlení od firmy Palnas. Sedací souprava od firmy Polstrin https://www.polstrin.cz/

Prohlédněte si také: design dětských interiérů , designové kuchyně, designovou jídelnu, nebo design koupelny

Design interiéru obýváku - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou