Design dřevěné koupelny

Design dřevěné koupelny a designové interiéry

Zákazník požadoval vytvořit designovou koupelnu ve dřevě, která kopíruje styl celého domu. S požadavkem o stylový design koupelny se setkáváme velmi často. Designová koupelna se musí přizpůsobovat stylu interiéru, který bývá různý. Respektováním klíčový zásad, docílily naši designéři dokonalý interiér.

Prohlédněte si také: design dětských interiérů , designové kuchyně, designovou jídelnu, nebo design obýváku

Designové interiéry koupelen - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti navrhování bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu. Prohlédněte si naši fotogalerii obrázků.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou