Interiér studentského pokoje

Interiér studentského pokoje – slečna měla jasnou představu o design interiéru studentského pokoje. Zde se měly objevit barvy jako béžová, šedá, bílá a černá. Neutrální barvy, které se neokoukají a přeci nadchnou. Dispozice byla již daná, proto jsme se snažili vytvořit, co nejpříjemnější prostor, kam se bude slečna ráda vracet. 

Kromě designu v interiéru i útulnost

Pro útulnost nám krásně posloužili lamely v dekoru dřeva podél dvou stěn doplněné o béžovou betonovou stěrku na protější stěně. Interiér díky tomu nepůsobí studeně a příliš stroze.

Do odpočinkové části jsme použili sedací soupravu od firmy Böhm. Model sedací soupravy Blok – https://www.bohmsedacky.cz/produkty/sedaci-soupravy/blok/det/1/4. Již jméno nám napovídá, že sedací souprava se skládá z bloků. Ty se dají různě skládat a jednoduše s nimi manipulovat. Sedací souprava působí elegantně a moderně. O to víc nám zde vynikne monumentální koberec s názvem Alaska. Koberec se stal dominantou celého interiéru – https://www.rugvista.cz/koberec/alaska?artno=RVD22128

Interiér s designovým koutem

Pracovní kout nesmí chybět v žádném studentském pokoji. nesmíme také zapomenout na dostatečný úložný prosto. Obzvlášť u slečny, doplněn designovou otevřenou černou skříní, určená na vybrané a oblíbené šatní kousky.

Část spací tvořena širší postelí s čalouněným čelem podél celé stěny pro optické rozšíření této častí. Spolu s velkým zrcadlem se stává tato část pro slečnu velmi důležitá. Doufejme, že bude také ta oblíbená. Je také doplněna obrazy ze stránky https://desenio.cz/ , kde je nespočet takto krásných obrazů do jakékoliv místnosti, stačí pouze trošku trpělivosti a najde si tam svůj vysněný obraz každý z nás. 

Prohlédněte si také: design dětských interiérů , designové kuchyně, designovou jídelnu, nebo design obýváku

Design interiéru studentského pokoje - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou