Malá koupelna

Návrhy malých koupelen zpracovala naše designérka Ivana Řeháčková. Malá koupelna splňuje svými potřebami běžné požadavky zákazníků na tento prostor. Nevelkých prostorů do kterých se snažíme vtěsnat např. sprchový kout, umyvadlo někdy i vanu pro děti či manželku, přibývá. Často od zákazníků slýcháme:

,,Chceme tam i pračku“

Pračka v bytě je dnes běžnou součástí moderní domácnosti. Snažíme se samozřejmě vyhovět všem požadavků od zákazníka a vytvořit dokonalý interiér i s pračkou :-). S požadavkem o vyřešení nevelkého pokoje se setkáváme velmi často. Malou koupelnu určuje většinou rozměr bytu a jádra. Bytová jádra májí samozřejmě omezenou životnost a zákazníkům tak nezbývá, než se pustit do kompletních rekonstrukcí.

Menší interiér je někdy lepší

Pokud jste v domácnosti pouze 2, bude pro vás lepší menší koupelna. Lépe se vám bude udržovat čistota, máte vše po ruce a bude i méně finančně náročná v příp.rekonstrukce.

také si prohlížíte ještě menší koupelny

Inspirujte se: Jak jsme do obývacího pokoje vtěsnali ložnici? Nebo si prohlédněte jak vyřešíme miniaturní dětské pokoje. Dokážeme vyřešit kuchyňku. Poradíme vám co s malou koupelnu a jak si zařídit pidi předsíň

Malé koupelny - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu  a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací